Wpisy użytkownika ι ' м ¢ℓσєу ♥ z dnia 17 czerwca 2011

Liczba wpisów: 2

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥:           WYCIECZKA W PIENINY !

Ostatnio byłam wraz z z moja klasa i innymi te na wycieczce w "Pieniny" było super mimo ze warunki w pokojach nie były idealne  nie było na co narzekać w pensjonacie  .
DZIEŃ 1:
-1 Dnia zwiedziliśmy zamek w Czorsztynie  i pojechaliśmy na kąpiel w basenach termalnych  w Bukowinie Tatrzańskiej  było na maksa super .
Po kąpieli pojechaliśmy do pensjonatu.
DZIEŃ 2:
- W 2 dniu pogoda była ładna do czasu. Gdy tylko wybraliśmy sie na pieszy spacer po górach i zwiedzanie pogoda automatycznie się popsuła i zaczą padać deszcz byliśmy cali mokrzy jednak potem rozpogodziło się i mogliśmy nareszcie wjechać wyciągiem krzesełkowym na Palenicę.  Potem mogliśmy kupić sobie jeszcze jakies pamiątki i skosztować wody uzdrowiskowej .
Powrót do pensjonatu .

Dzień 3 :
- Cały dzień było pochmurno ale nie padało lecz w górach było błoto dlatego w górę poszli tylko Ci co chcieli iść  ja poszłam z przyjaciółkami i muszę powiedzieć że wolałam iść niż siedzieć w autobusie .

Powrót do domu oczywiście zahaczyliśmy
o mc'donalda

Załączam parę zdjęć . (Cz.1)
:p:P
  • awatar Andzia86: Ja tam jade na tydzień :) może coś polecisz ?? :)
  • awatar ι ' м ¢ℓσєу ♥: tak napewno świetne jest zwiedzanie zamku w Czorsztynie . Wjazd na palenicę wyciągiem krzesełkowym tam na górze mnóstwo atrakcji i piękny widok na góry . Jeżeli już będziesz w górach to polecam wejście na sokolicę jest to troche męczonce ale za to widok nie ziemski lub na 3 korony tam jest wyżej . I polecam pójście do pawilonu wystawowego (2 zł za osobę) jest on zaraz obok pensjonat podrózowy "HANKA" ;}
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›