Wpisy użytkownika ι ' м ¢ℓσєу ♥ z dnia 26 maja 2012

Liczba wpisów: 5

klara25
 
Dzisiaj DZIEŃ MATKI . Złożyliście już życzenia swoim mamom? A moze jeszcze nie ? Jeżeli nie to zróbcie to jak najszybciej Poprawicie swoim mamom humor na cały dzień , oczywiście pod warunkiem że nie podpadniecie później ^^ Ja daję swojej mamie bransoletkę :) A wy co kupiliście swoim mamom ?
 

klara25
 
Wręcz wqurza Mnie jedna  osoba , która bloga założyła żeby się polansować " " nie ma bladego pojęcia o czym tam pisać dlatego kopiuje i bierze to za swoje pomysły ;/
 

klara25
 
Dzisiaj . Normalnie prócz poranka i Mega zacnego wypadu do miasta z Karoliną ♥ Tak sobie myślałam co by było gdyby to nasze " skarbie" nie było tylko na ekranie . Potrafię pomóc innym a Sobie nie potrafię , a na innych pomoc liczyć nie mogę .
Ciekawe dlaczego tak jest ;/ Odezwał się Krystian i kurde już mu miałam odpisać a tu bumm i 0.04 gr na koncie szlak Mnie jasny trafi Grrr-,-  Tkie codzienne nudne szare życie .
  • awatar Dark . †: Zacny wypad Milordzie , zacny . Księdzu Hipis też zacny , chociaż on ma krótkie włosy . Bardziej mi tam Krzysiek pasuje xD
  • awatar ι ' м ¢ℓσєу ♥: @Fucking Reality.♥: Krzysiek za mało sprytny na hipisa a pozatym za sztywny heheh xD
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›