Wpisy użytkownika ι ' м ¢ℓσєу ♥ z dnia 15 czerwca 2012

Liczba wpisów: 16

klara25
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥: zmiany? przeszłam ich zajebiście wiele. nowy kolor włosów, więcej wzrostu, trochę zmądrzałam. jestem bardziej pewna siebie, mam zmienny humor, coraz częściej akceptuję swoje wady. zaczynam od początku, przyzwyczajam się do samej siebie. mam częste odpały, staram się być sobą. tą trzynastolatką, która potrafi kochać najmocniej choć wcale o tym nikomu nie mówi.
 

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥:

“dochodziła północ ona siedziala jak zwykle przed swoim laptopem przegladając różne strony. dostała smsa o treści "spójrz przez okno". zgasiła nagle światło z obawą, że to jakiś podglądacz, podeszła powoli do okna i zaczęła się przyglądać. niczego nie widziała. nagle jej oczom ukazał sie chłopak, który był zbudowany jak jej chłopak. zaskoczona tym stała jak wryta. miało go nie być. nagle dostała następnego smsa o treści "patrz teraz". w tym momencie do chłopaka podeszła jedna z jej koleżanek. ich usta sie zbliżyły. wybiła 12. dostała następnego smsa "wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, mam nadzieje, że prezent się podobał".”

 

klara25
 
carolineex33
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥ > Dark . †: Byli jedną z tych pięknych szkolnych par, wszyscy zazdrościli im tej 'miłości'. Jednak nikt oprócz niego nie wiedział że tak naprawde to nie miało sensu. Zdradzał ją.. przy pierwszej lepszej okazji. a ona ? a ona tęskniła za nim jak zawsze, tak mu ufała, lecz to było bezsensowne. coraz częszcze kłótnie, olewanie powoli niszczyły ten związek. Gdy juz było pewne, że 'oni' nie przetrwaja więcej do dziewczyny przyszła 'przyjaciólka'.. - sluchaj, naprawde mi przykro ale on.. on Cie zdradza.. - jak to ?!- krzykneła- no tak.. tydzień temu spotkałam się z nim , no i ja z nim.. - Ty ?! , - on mnie pocałował.. Uciekla , nie chciala sluchać dalej.. Usiadała na krawężniku ulicy , tuż przed niego domem , rozplakala się.. moze jest w domu ? - pomyślała gdy po poliku splywała jej kolejna łza.. wyszedł,przeszedł chodnikiem jak by zupełnie jej nie zauważył, niewytrzymała, pobiegla za nim.. krzyczała na niego , mówiła jaką świnią on jest.. a on spokojnie odrzekł - to juz koniec mała , kocham inną . pozostawił ją na zawsze..
 

klara25
 
Wszystko przypomina mi Twoją osobę. Zdjęcia na nk , pinezki , znaczniki , zaczepki na które do tej pory mi nie odpowiedziałeś , to że wolisz pisać z Nią niżeli ze mną .. Twój ciepły czuł uścisk w naj mniej odpowiednim momencie zostawiał uśmiech na mojej twarzy do końca dnia . A teraz co ? Wolisz patrzeć się na Nią niżeli na mnie , wolisz uśmiechać się do Niej i do innych a mnie omijać swoim jakże uroczym wzrokiem . Domyślasz się , a ja muszę zaprzeczać .... Cholernie boję się Twojej reakcji . Tego ze coś zepsuje . Tego ze będziesz dziwnie reagował na mój widok po wszystkim. Boję się .... A nikt nie chce podjąć pomocy mi . ;/
 

klara25
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥: I wstaję co rano z nadzieją,że zdarzy się cud.I przyjdziesz do mnie,przytulisz mnie znów.
 

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥:

“Wsiadam do pociągu gdziekolwiek mnie zabierze Żałuje tylko że ty mnie nie odbierzesz.”

  • awatar ❤ ✿ Pa Ula ! <3 ✿ ❤: Znam to z piosenki ale za chuja nie wiem jakiej ;) + wbijaj
  • awatar LuśŚieŃka: shinybox.pl/?ref=8b1d60b Zarejestruj się, zaproś kilka koleżanek i zgarnij za free 5 kosmetyków. ri.pinger.pl/(…)733_08561.JPG…
  • awatar backlink service: Best backlinks and website traffic service - we post your custom post up to 100'000 forums worldwide. http://xrumer-services.org Price starting just from $29 Get large web traffic using superb backlink blast today. We are able post your custom post up to 100’000 forums around the web, get thousands of backlinks and as a result great free, targeted online web traffic from search engines in shortest time. Most affordable and most powerful service for web traffic and backlinks in the world!!!! Your post will be published up to 100000 forums worldwide your website or blog will get instant traffic and massive increase in seo rankings just after few days or weeks, so your site will get targeted long term traffic from search engines. Order now: http://xrumer-services.org
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

klara25
 
- Przepraszam !
-Taak ?- Czy Pani płacze ?
-oh, nie ! Skąd Panu to przyszło do głowy ( powiedziała z niezdecydowanym uśmiechem na twarzy ) To tylko moje serce robi porządki, a okna polewa wiadrami wody. Żeby dobrze umyć . . .
- Chyba nie bardzo rozumiem ?
- Umyć, ze wszystkich wspomnień o Nim . O zimnym skurwielu który zabawił sie moimi uczuciami , niby nie świadomy swoich czynów !

             Odeszła .     .      .
 

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥: ...Gdy zobaczysz w moich oczach łzy, nie pytaj dlaczego, bo i tak Cię okłamię.
Ale bądź przy mnie i oboje milczmy. Dla mnie cisza, to lekarstwo.
Gdy zobaczysz mą pocięta rękę, nie pytaj, jak to się stało, bo i tak Ci nie powiem prawdy.
Bo ja jestem inna. Mam swój własny świat. Zamykam w sobie ból. Chcę go udusić, a potem wypłakać.
Cały czas z nim walczę. Nie umiem się zwierzać, bo bardzo mnie to boli.
Wszyscy mają mnie za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ja się śmieję, żeby nie płakać.
Gdy popatrzysz w głąb mych oczu, poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć, co czuję...