Wpisy użytkownika ι ' м ¢ℓσєу ♥ z dnia 23 lipca 2012

Liczba wpisów: 11

klara25
 
"
Mam ochotę się upić, nawalić, uchlać, najebać. Wszystko jedno. Byle tylko znieczuliło."
 

klara25
 
O, jesteś online. Napisz. Napisz do mnie. Napisz napisz  napisz. W tym momencie, w tej chwili, teraz. Proszę proszę napisz  napisz. Bo zaraz się rozpadnę, bo zaraz mi serce pęknie, bo czekam na ciebie. No napisz. Przecież widzisz to żółte słoneczko przy moim imieniu, napisz. Napisz pierwszy, bo ja już nie mam odwagi. Napisz napisz napisz napisz napisz. O, już cie nie ma. Kurwa.
 

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥: - Tęsknie za nim wiesz?
- A dokładniej za czym? Za kłamstwami które były na porządku dziennym, za człowiekiem który nie miał do ciebie szacunku, za kimś kto po tylu latach okazał się być zupełnie obcym, za nocnymi telefonami w których słuchałaś o nowo zapoznanej kobiecie i jego fascynacją, za jego problemami typu 'laska mnie nie chce', za tym, że nie miałaś w nim żadnego wsparcia bo dostarczał dzień w dzień stertę problemów, z którymi musiałaś się zmagać. Za tym tęsknisz?
 

klara25
 
  • awatar Żyje cicho krwawiąc †: Świetny wpis oraz blog . o.o < 3 Jeśli możesz to wbij do mnie . Zostaw cos po sobie , bo wejść i wyjśc bez niczego to tak nie kulturalnie . Licze na komentarz XD A jeśli spodoba Ci sie mój blog to mozez również dodać do znajomych oraz obserwowanych .
  • awatar Pumba♥: Mati ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›