Wpisy użytkownika ι ' м ¢ℓσєу ♥ z dnia 10 marca 2013

Liczba wpisów: 28

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥:

“Posłuchaj kochanie: życie zawsze będzie jednym, wielkim więzieniem, widać to na każdym kroku i nie możliwy jest dym bez ognia, każdy kogo mijasz nosi w sercu rozpacz”

 

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥:

“Dobre chwile dzisiejszego dnia są smutnymi wspomnieniami jutra.”

 

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥: Umiałam się dogadać jedynie z tymi, którzy akceptowali mnie całkowicie. Niewielu ich było, ale zawsze znalazła się dobra dusza, która choć na jakiś czas wytrzymywała mój obłęd. Potem odchodziła jak inni.
 

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥: “Zależy mi na innych ludziach, tylko nie potrafię niekiedy ocenić kto przyjacielem, a kto wrogiem. Poza tym mam silne zaburzenia pamięci i nie pojmuję, dlaczego nagle inni przestają się do mnie odzywać.”
 

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥: "I nikt nie wie dlaczego
samotność mamy w duszy..."
 

klara25
 
  • awatar casino brava: Woah! I'm really enjoying the template/theme of this website. It's simple, yet effective. A lot of times it's challenging to get that "perfect balance" between user friendliness and appearance. I must say you've done a great job with this. Additionally, the blog loads very quick for me on Chrome. Exceptional Blog!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

klara25
 

“znów uderzam głową w ścianę, obgryzam do krwi paznokcie i włosy z głowy wyrywam w złości. znów tłukę talerze, z rąk wymykają mi się wszystkie przedmioty i gubię coś w pośpiechu. znów próbuję myśli skupić na czymś, co z pozoru jest ważniejsze, ogarnąć swój mały świat. znów rysuję na kartce czerwone złamane serca i oczy zaciskam mocno, żeby nie wybuchnąć płaczem. mówiąc krócej, znów go kocham”