Wpisy użytkownika ι ' м ¢ℓσєу ♥ z dnia 23 marca 2013

Liczba wpisów: 20

klara25
 
Nie ma to jak wstać spojrzeć przez okno i przeczytać na śniegu " KOCHAM.."  ♥
 

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥:

“wyrwał jej parasolkę z dłoni i kazał się gonić w deszczu. jej trampki tonęły w kałużach, a włosy kręciły się na wszystkie możliwe strony. - jesteś bezlitosny! - wykrzyknęła z dziecięcym wyrazem twarzy. podbiegł do niej i czule całując w czoło, wręczył parasolkę do dłoni. wziął ją na ręce. niósł ją tak przez całą drogę, aż doszli do jej domu. ściągnął delikatnie jej trampki i położył na kaloryferze. wziął ręcznik i zaczął bezszelestnie wycierać jej włosy. - przepraszam, kochanie. - powiedział, patrząc jej prosto w oczy. - chciałem Cię przygotować ... - na co? wykrztusiła z niezrozumieniem, wypisanym na twarzy. - na moje odejście. - wyszeptał, spuszczając swój speszony wzrok. - na co?! - zaczęła krzyczeć. - spokojnie, kochanie. to był sprawdzian. oblałaś. nie poradzisz sobie beze mnie, zostaję. - odetchnęła z ulgą. wtulając się w Jego muskularne ramiona, wyszeptała, że jeszcze jeden taki numer, a osobiście go zabije. tak dla sprawdzianu”

 

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥:

“Bo usunięcie ich wspólnych zdjęć z nk i skasowanie numerów telefonu w komórkach nie gwarantuje tego że o sobie zapomną”

 

klara25
 
ι ' м ¢ℓσєу ♥:

“Łzy spływały jej z oczu, wokoło pełno znajomych którzy próbowali sprawić aby się uśmiechneła .Nie potrafiła, wspomnienia i ból rozpierdalały jej serce. Kochała i to ją właśnie niszczyło”